Szukaj znanych osób

Agata Młynarska

Agata Młynarska

Data urodzenia: 23 marca 1965 r.

Kategoria: Aktorki Dziennikarze

Liczba wyświetleń: 7231
Ocena: liczba gł.: 16

Agata Młynarska i Marek Michalak wspólnie poprowadzili Koncert 35-lecia Orderu Uśmiechu w Świdnicy 4.10.2003 roku
Agata Młynarska i Marek Michalak wspólnie poprowadzili Koncert 35-lecia Orderu Uśmiechu w Świdnicy 4.10.2003 roku

Agata Młynarska (ur. 23 marca 1965 w Warszawie) - polska dziennikarka, konferansjerka i prezenterka telewizji Polsat . Z wykształcenia polonistka, córka popularnego piosenkarza Wojciecha Młynarskiego.

Absolwentka XI Liceum Ogólnokształcące im. M.Reja w Warszawie.

Jest Kawalerem Orderu Uśmiechu, który otrzymała za pomoc dzieciom z polskich domów dziecka oraz udział w wielu akcjach charytatywnych na rzecz dzieci.

Od 1990 do 2006 roku związana z telewizyjną Dwójką, obecnie prezenterka Polsatu.

Przygoda Agaty z telewizją rozpoczęła się od prowadzenia wraz z Jurkiem Owsiakiem programu młodzieżowego Róbta, co chceta!. Następnie prowadziła pierwsze finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz wiele imprez i programów rozrywkowych. Do września 2006 była gospodynią porannego magazynu Pytanie na śniadanie. Krótko po jej przejściu do Polsatu zaczęły się zdjęcia do drugiej edycji teleturnieju dla gimnazjalistów Eureko, ja to wiem! którego została prowadzącą.

Jest producentem merytorycznym programu Jak Oni śpiewają?.

Agata Młynarska poprowadzi nowe show w Polsacie: Dzień Kangura, które jest na licencji hiszpańskiego Un kangurro muy famoso. W programie ulubieńcy ekranu wystąpią w roli nianiek w wielodzietnych rodzinach.

źródło: wikipedia, licencja GNU FDL, autorzy