Szukaj znanych osób

Agnieszka Chylińska

Kategoria: Piosenkarki

Liczba wyświetleń: 4484
Ocena: liczba gł.: 1

Osobowość i kontrowersje

Jest osobą bardzo kontrowersyjną, często widać to w szczerych wypowiedziach artystki jak i w odważnych teledyskach. Kolejnym zaskoczeniem dla fanów piosenkarki była wiadomość o jej zajściu w ciążę. Wokalistka złagodniała i po raz kolejny zmieniła fryzurę. 16 maja 2006 roku urodziła syna Ryszarda. 1 kwietnia 2007 roku poprowadziła serwisy informacyjne TVN24 dla Dzień Dobry TVN. Od października 2007 jest jurorką w MTV Rockuje! Mimo swojej kontrowersyjności jest ceniona jako dobra wokalistka i osoba szczera, potrafiąca wyrażać swoje zdanie.


Opinie o Agnieszce Chylińskiej

Grzegorz Markowski: "Agnieszka Chylińska jest utalentowaną osobą. Ona jest głosem pokolenia. Trochę krzyczy, więc to jest głos dość chrapliwy, brutalny. Ale i świat jest brutalny i chrapliwy. Zależy, kto czego oczekuje od muzyki. Każdy ma swój własny gust. Kasia Nosowska w momencie, kiedy została mamą, przestała być taką trochę drapieżną hippiską. Agnieszka Chylińska dojrzewa jako młoda kobieta. W momencie, kiedy zostanie matką, urodzi dziecko, wszystko jej się przeobrazi. Cały ten bunt, który jest po prostu przypisany dwudziestolatkom, spłynie gdzieś tam sobie z czasem i niewiele z tego buntu zostanie."

Krzysztof Kiljański: "Duże wrażenie zrobiła na mnie ostatnio Agnieszka Chylińska, to w jakiś sposób się rozwinęła i w dalszym ciągu rozwija. Pamiętam jej debiut z zespołem O.N.A. w połowie lat 90. - w tej chwili widzę ogromną różnicę, wielką dojrzałość, jeśli chodzi o śpiew i teksty. "

Marek Piekarczyk: "Chylińska, to jest wyjątkowa osobowość. Gdybym miał milion dolarów, to zainwestowałbym w nią i zarobił około 5 milionów. Byłaby światową gwiazdą. Ale niestety jest Polką i nie ma żadnej szansy."

Patrycja Markowska: "Jej muzyka gościła w moim domu już od dłuższego czasu. Bardzo cenie sobie jej talent, szczególnie pisarski, a postawę i poglądy - szanuję."

Piotr Moskwa: "Agnieszka Chylińska to dla mnie uosobienie prostactwa i całkowitej bezideowości. Jedyne, co ma dopowiedzenia, to "fuck you". A na niej przecież wzorują się młodzi ludzie."

źródło: wikipedia, licencja GNU FDL, autorzy